Salih Dursun için flaş karar!

Dünkü olaylı maçta hakeme çıkardığı kırmızı kart ile gündeme oturan Salih Dursun’un ismi Trabzon'da bir sokağa verilecek ve heykeli dikilecek...

Ana Sayfa
22 Şubat 2016 Pazartesi
Spor Toto Süper Lig’de Trabzonspor’un dün akşam Galatasaray ile oynadığı ve hakem Deniz Ateş Bitnel’in yanlış kararlarının gündem olduğu maçlar ilgili tepkiler sürüyor.
 
Hakem Deniz Ateş Bitnel’in yanlış kararlarını protesto için Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun’un hakemin kırmızı kartını alarak hakeme göstermesi gündem olurken, bu hareketin ardından oyundan atılan Salih’e Trabzonspor kamuoyu ve taraftarlar sahip çıktı.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Trabzon’un Yomra İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Yomra olarak Salih Dursun’un arkasında olduklarını belirterek, “Vatandaşlarımızdan gelen talep sonrasında, meclis üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik. Aldığımız karar sonrasında dün gece TT Arena’da oynanan Galatasaray maçında, müsabakanın hakemine tepki göstererek, dik bir duruş sergileyen Salih Dursun’un ismini ilçemizde bir sokağa vereceğiz. Gerekli talimatları verdim. Belirlediğimiz bir sokağın ismini Salih Dursun Sokağı yapacağız” dedi.
 
O AN MAÇKA'DA ÖLÜMSÜZLEŞECEK
 
Maçka İlçesiyle ilgili de dikkat çeken bir gelişme ortaya atıldı. Maçka'da yeni yapılan parkın girişinde daha önce planlanan Trabzonspor heykelininin, Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun'un hakem Deniz Ateş Bitnel'e göstermiş olduğu kırmızı kartı andıran bir şekilde yapılmasına karar verildiği kaydedildi. Bu noktada Başkan Koray Koçhan'ın, bu talimatı verdiği de gelen bilgiler arasında.
BENZER HABERLER

.

Salih Dursun: Pişman değilim

Eski takımında Salih'e destek!

Salih Dursun’un adı sokağa veriliyor

.

.

Salih kırmızı kartı niye çıkardığını açıkladı

ÖNE ÇIKAN HABERLER
YAZARLAR
Millet Gazetesi internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FESK ve Basın Kanunundan kaynaklanan her türlü hakları Koza İpek Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. ' aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.